Polska zapłaciła Czechom 11 mln koron za sześć lat nielegalnego składowania toksycznych odpadów
Po trwającym sześć lat impasie dyplomatycznym, Polska uregulowała pełne zobowiązanie finansowe za likwidację nielegalnie składowanych odpadów niebezpiecznych w czeskim Boguminie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18812670662606251535)




