Opłata za wjazd autem do centrum. Rozważają ją Poznań, Kraków i Toruń
Nawet 30 zł za wjazd do centrów miast w Polsce będą zmuszeni zapłacić kierowcy, którzy nie posiadają ekologicznych aut. Wprowadzenie takich przepisów rozważają przedstawiciele Poznania, Krakowa czy Torunia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11828688092606241623)
