Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: Magdalena Dutka

Łącznie artykułów: 6.

Gniezno stolicą energii. Za nami 3. Mistrzostwa Polski Ciepłowników w ramach 23. Biegu Europejskiego

Gniezno stolicą energii. Za nami 3. Mistrzostwa Polski Ciepłowników w ramach 23. Biegu Europejskiego

11.04.2026
0

W sobotę, 11 kwietnia 2026 roku, ulice Gniezna wypełniły się biegaczami, wśród których najbardziej "energetyczną" grupę stanowili reprezentanci branży grzewczej. Trzecia edycja Mistrzostw Polski Ciepłowników, towarzysząca prestiżowemu 23. Biegowi Europejskiemu, po raz kolejny udowodniła, że sektor komunalny potrafi łączyć rywalizację ze sportową pasją. Współorganizatorem wydarzenia było Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. wraz z organizatorem Klubem Sportowym ALTOM Gniezno.

Nagroda Pracy Organicznej im. Wojciecha Dutki 2025

Nagroda Pracy Organicznej im. Wojciecha Dutki 2025

02.12.2025
0

Podczas Gali 29. Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, która 2 grudnia odbyła się w hotelu Andel’s w Łodzi, wręczono jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej ekologii – Nagrodę Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki.

Sławomir Kiszkurno Dyrektorem Roku 2024

Sławomir Kiszkurno Dyrektorem Roku 2024

02.12.2025
0

Podczas Gali 29. Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, ogłoszono laureatów Konkursu „Dyrektor Roku Zakładu Oczyszczania Miast”. Wyróżnienie to, przyznawane przez Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast oraz redakcję „Przeglądu Komunalnego”, jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych tytułów w branży komunalnej. Tegorocznym zwycięzcą został Sławomir Kiszkurno, prezes Portu Czystej Energii oraz Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku.

css.php
Copyright © 2026