Wrocławski maraton – debiut kranówki w ekologicznych kubkach
Dzięki zaangażowaniu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, 15 września, wrocławscy maratończycy ugaszą pragnienie kranówką podaną w biodegradowalnych kubeczkach. Co tego celu pracownicy MPWiK zbudowali specjalny nalewak. Wrocław to kolejne polskie miasto, w którym po imprezie biegowej nie pozostanie już góra plastikowych odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13479461542606241147)


