Poznań pierwszym dużym miastem z Planem ogólnym
Poznańscy radni przyjęli Plan ogólny miasta Poznania. Stolica Wielkopolski uchwaliła taki dokument jako pierwsze duże miasto w kraju. Za przyjęciem planu zagłosowało 28 radnych KO oraz klubu radnych Lewica Polska 2050; przeciwko przyjęciu uchwały opowiedziało się sześcioro radnych PiS.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15699296202606242047)




