W Poznaniu rozpoczęto sezon ogrodniczy
GARDENIA to prawdziwe święto ogrodnicze i niezwykle huczne otwarcie sezonu. To festiwal nowości, który zwiastuje wiosnę i wyznacza nadchodzące trendy. W dniach 2-4 marca Poznań stał się przestrzenią dla zieleni - na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkali się profesjonaliści z branży ogrodniczej z właścicielami przydomowych ogródków, tarasów i balkonów, wśród których nie zabrakło również zwiedzających z zagranicy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17721313572606241955)


