Pogorszenie jakości wody w wodociągu Strzelce Wielkie
W sobotę, 24 sierpnia br., Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu (woj. wielkopolskie), wydał komunikat w sprawie pogorszenia jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Strzelce Wielkie. Stwierdzono tam pogorszenie się jakości wody, przekroczenie norm mikrobiologicznych i wprowadzono ograniczenia spożycia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7622307822606231927)




