Ogrzewania w Bielsku-Białej unikatowe w skali kraju
W Bielsku-Białej wdrożono nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie w zakresie podgrzewania wody użytkowej. W trzech wieżowcach należących do Beskidzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej zainstalowano pompy ciepła typu powietrze-woda. Miasto podkreśla, że tego rodzaju system jest wciąż unikatowy na skalę krajową i może stać się wzorem dla innych wspólnot mieszkaniowych w Polsce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15506307322606241604)


