Białystok. Od 14 marca droższe bilety komunikacji miejskiej
Od 14 marca br. będą obowiązywały nowe, wyższe ceny biletów komunikacji miejskiej w Białymstoku - poinformował w czwartek urząd miejski. Władze Białegostoku uzasadniają podwyżki inflacją i wzrostem kosztów funkcjonowania spółek komunalnych odpowiadających za miejski transport.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16121519222606242012)
