Mazowieckie. Wyrzucali odpady w lesie. Zostali przyłapani na gorącym uczynku
Pod Mławą policyjny patrol grupy Speed zatrzymał trzech mieszkańców tego miasta w wieku 31, 32 i 36 lat, którzy z mercedesa busa wyładowywali na łąkę w pobliżu lasu odpady, w tym tworzywa sztuczne. Wszyscy staną przed sądem. Grozi im wysoka grzywna i obowiązek posprzątania zaśmieconego terenu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15379003402606240904)




