Kielce. Zakończono zieloną rewitalizację śródmieścia - posadzono ponad 32 tys. roślin
Zakończono prace związane z zieloną rewitalizacją śródmieścia Kielc. Projekt zakładał m.in. częściowe odbrukowanie Rynku i zasadzenie tam szpalerów drzew. Nową aranżację zieleni zyskały także skwer im. Ireny Sendlerowej, ul. Bodzentyńska i przedpole synagogi przy al. IX Wieków Kielc.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20710631252606240009)

