25,5 mln zł z funduszy unijnych na wodociągi i gospodarowanie wodą w Łódzkiem
Ponad 25 milionów złotych z funduszy unijnych trafi do województwa łódzkiego na rozwój infrastruktury wodnej. Środki te zostaną przekazane 14 gminom oraz jednemu zakładowi wodociągów i kanalizacji. Celem inwestycji jest poprawa efektywności gospodarowania wodą oraz modernizacja istniejących sieci wodociągowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16430792942606240617)




