PGK w Śremie zaprezentowało najnowszą flotę ekopojazdów do zbiórki odpadów komunalnych
14 nowoczesnych pojazdów komunalnych marki Iveco i Renault, służących do odbioru selektywnie zebranych odpadów, oddano dziś uroczyście do eksploatacji w podpoznańskim Śremie. Inwestor, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie, przeznaczyło na ten cel niemal 12,5 mln zł. Zakup był możliwy m.in. dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu „Racjonalna Gospodarka Odpadami”. Przetarg na dostawę pojazdów wygrała firma SLT Group.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10070766842606240116)

