Niebiesko-żółty pierwszy dzień wiosny w Gorzowie
Smacznie i zdrowo tak będzie wyglądał pierwszy dzień wiosny w Gorzowie. Dziś - 21 marca - świętujemy nadejście kalendarzowej wiosny, a przy okazji gorzowianie symbolicznie będą się solidaryzować z naszymi sąsiadami z Ukrainy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19856426992606241237)

