Reklama

envicon 2023 ad1a

Niebiesko-żółty pierwszy dzień wiosny w Gorzowie

Niebiesko-żółty pierwszy dzień wiosny w Gorzowie
jw
21.03.2022, o godz. 11:15
czas czytania: około 1 minuty
0

Smacznie i zdrowo tak będzie wyglądał pierwszy dzień wiosny w Gorzowie. Dziś - 21 marca - świętujemy nadejście kalendarzowej wiosny, a przy okazji gorzowianie symbolicznie będą się solidaryzować z naszymi sąsiadami z Ukrainy.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

W tym roku wspólnie z kucharzami z Zespołu Szkół Gastronomicznych, Gorzowskim Rynkiem Hurtowym włodarze Gorzowa zapraszają na zdrowy wiosenny poczęstunek. Dla wszystkich, którzy od godziny 12.00 będą spacerować po centrum miasta, będą mieć porcję wiosennej sałatki i zestaw żółto-niebiskich bratków – symbol wiosny i walczącej o niepodległość Ukrainy.

Radość z nadejścia wiosny

– Wiosna to nowy początek, czas zmian i nadzieja. Chcemy dać mieszkańcom powód do radości z nadchodzącej jednej z piękniejszych pór roku, pamiętając jednocześnie o bardzo trudnej sytuacji naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Wielu z nich przybywa do Gorzowa, będzie nam bardzo miło jeśli i oni skorzystają z naszej niespodzianki – zapowiada prezes GRH Agata Dusińska.

Zestaw żółtych i niebieskich bratków

Od godziny 12.00 na Starym Rynku kucharze z gorzowskiego „gastronomika” będą przygotowywać wiosenną sałatkę z dostępnych na ryneczku przy Jerzego nowalijek. Następnie poczęstują zdrowym posiłkiem mieszkańców Gorzowa. Do każdej porcji sałatki dołączą zestaw żółtych i niebieskich bratków od Gorzowskiego Rynku Hurtowego na znak solidarności z Obywatelami Ukrainy.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

envicon 2023 ad1a

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do #PomagamUkrainie
css.php
Copyright © 2023