Miliardy na inwestycje w polskie dworce kolejowe
Ponad 4 mld zł zainwestujemy w dworce kolejowe, które będą służyć mieszkańcom w całej Polsce – zapowiada minister aktywów państwowych Jacek Sasin w Grajewie (woj. podlaskie). Nowy program dworcowy ma być realizowany w latach 2024-2030.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20710419292606240044)



