Poznań wydał na torowisko ponad 6,8 mln zł – miasto chwali, społecznicy krytykują
Dokończenie krótkiego odcinka torowiska w centrum Poznania kosztowało ponad 6,8 mln zł. Zdaniem władz miasta inwestycja była konieczna i optymalna. Innego zdania są społecznicy ze Stowarzyszenia Plac Wolności, którzy nazywają ją „najdroższym łukiem tramwajowym w Polsce” i mówią wprost: to przykład niegospodarności.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8666730842606240828)





