Częstochowa drożej parkuje w centrum. Nowa podstrefa, nowe zasady
Od 1 lipca br. z częstochowskiej strefy płatnego parkowania zostanie wydzielona strefa śródmiejska, w której opłaty będą wyższe o połowę - przekazał w czwartek rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie Maciej Hasik. Sama zasadnicza strefa zostanie powiększona.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8779329892606240901)




