39 tysięcy metrów kwadratowych zieleni zamiast betonu
Jak informuje Urząd Miasta stołecznego Warszawy, blisko 39 tysięcy metrów kwadratowych betonu usunięto w ubiegłym - 2022 roku - w stolicy zastępując go nasadzeniami nowej zieleni. I nie są to jedyne stołeczne zielone przedsięwzięcia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11637810642606231906)


