Wielkopolskie: 24 mln zł na połączenia autobusowe z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych
Ponad 24 miliony złotych trafi do Wielkopolski z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych na dofinansowanie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w regionie. W czwartek wojewoda wielkopolski podpisał umowy z samorządami z regionu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7308931082606242359)
