Partnerstwo to konieczność #wybieramsrodowisko
W ramach naszego projektu pt.: #wybieramśrodowisko, swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji branży wodociągowo – kanalizacyjnej, podzielił się z nami Zbigniew Gieleciak, Prezes Zarządu Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tychach, a zarazem (w latach: 2016-2022), wiceprzewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie, a także Prezes Zarządu Śląskiego Klastra Wodnego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=200233812606241235)

