Polskie Stowarzyszenie Recyklerów Opon ma nowego prezesa
Andrzej Kubik został wybrany na prezesa Polskiego Stowarzyszenia Recyklerów Opon. Decyzję podjęto podczas styczniowego walnego zgromadzenia członków. Zmiana w kierownictwie ma wzmocnić rolę organizacji w debacie regulacyjnej i dalszym rozwoju systemu gospodarowania zużytymi oponami w Polsce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8619634512606231138)



