Fotowoltaiczne Porozumienie Sektorowe
16 grudnia 2021 r. podpisane zostało pomiędzy administracją rządową a przedstawicielami sektora PV „Porozumienie o współpracy na rzecz rozwoju sektora fotowoltaiki”. Jest ono wypełnieniem postanowień listu intencyjnego podpisanego we wrześniu 2020 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7640383202606242031)

