J. Ozdoba: dzięki aplikacji mObywatel złapano na gorącym uczynku tysiące osób zaśmiecających środowisko
Dzięki działającej o listopada funkcji w aplikacji mObywatel złapano na gorącym uczynku tysiące osób zaśmiecających środowisko - mówił w piątek w Studiu PAP wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7488516782606242026)





