2,6 ton niebezpiecznych odpadów wywiezione z Przylepu po pożarze toksycznych odpadów
We wtorek zakończyło się wywożenie toksycznych odpadów po pożarze hali w Przylepie. Wywiezionych zostało łącznie 2,6 ton odpadów. Teren jest zabezpieczony – powiedział PAP prezydent Zielonej Góry Marcin Pabierowski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png,qpas=10560131092606241953.pagespeed.ce.mY377VG7RZ.png)







