Kolejny polski urząd rezygnuje z plastiku. Poznań stawia na ekologię
Poznań promuje ekologiczne zachowania i rezygnuje z plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku w urzędzie i miejskich jednostkach. Taką decyzję podjęli radni na wtorkowej sesji rady miasta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16947850142606241359)
