Ruszył nabór zgłoszeń do Nagrody Architektonicznej Prezydenta Warszawy
Od dziś (8 stycznia 2024 r.), mieszkańcy Warszawy mogą zgłaszać swoje ulubione miejsca i inwestycje w mieście do jubileuszowej 10. Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy. Wyniki konkursu ukazujące najlepsze realizacje architektonicznie ukończone w 2023 roku, a także wydarzenia branżowe oraz wydawnictwa, poznamy w kwietniu br..
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9078659502606231905)






