NFOŚiGW przeznaczy 16 mld zł na inwestycje proekologiczne w 2025 r.
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej planuje przeznaczyć w 2025 r. 16 mld zł na inwestycje prośrodowiskowe – przekazała prezes Funduszu Dorota Zawadzka-Stępniak. Dodała, że większość środków trafi na transformację niskoemisyjną i ochronę powietrza.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4312915902606242016)

