Rusza kolejny program termomodernizacyjny. Od marca można składać wnioski
W marcu rozpocznie się nabór do pilotażowego programu termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Będą mogły w nim uczestniczyć gminy poniżej 100 tys. mieszkańców, znajdujące się na liście najbardziej zanieczyszczonych w Polsce. Krytycy programu uważają, że jego skala jest mikroskopijna w stosunku do potrzeb.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21103871722606241912)
