GIOŚ przeszkoli 1200 policjantów w całym kraju. Chodzi o przestępczość środowiskową
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi zainaugurowano w środę pierwsze z cyklu szkoleń z przeciwdziałania i zwalczania przestępczości środowiskowej organizowanych przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. W ciągu roku ma wziąć w nich udział 1,2 tys. policjantów z całego kraju.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7185306862606241917)




