Kogo zatrudnią Wody Polskie? Urzędnicy i pracownicy zarządów melioracji są pełni obaw
Od 1 stycznia ruszy nowa instytucja zarządzająca krajową gospodarką wodną - Wody Polskie. Jej kadry mieli zasilić m.in. obecni pracownicy regionalnych zarządów gospodarki wodnej i zarządów melioracji, jednak, jak informują, ich przyszłość nie jest do końca jasna.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7667318292606232004)
