161 nowych wyświetlaczy na warszawskich przystankach
Tramwaje Warszawskie podpisały umowę z firmą Dysten na montaż kolejnych elektronicznych wyświetlaczy z rozkładami jazdy. Oznacza to, że w stolicy w ciągu kilkunastu miesięcy będzie o 161 wyświetlaczy więcej. Natomiast obecnie, w Warszawie jest już 210 przystanków z takimi tablicami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7779547412606242012)

