Znamy zwycięzcę konkursu "Świeć się z Energą". Które miasto wygrało?
Zakończyło się głosowanie w finale plebiscytu akcji „Świeć się z Energą”. O tytuł najładniej świątecznie oświetlonej miejscowości w Polsce rywalizowało 16 miast. Wygrał Sędziszów Małopolski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3156079002606242213)
