Nowe zasady segregacji w Łodzi. SMS-y przypominają o obowiązkach
1 lipca 2018 r. w Łodzi zmienił się system segregacji odpadów obowiązujący wszystkich mieszkańców gromadzących odpady w sposób selektywny. Miasto prowadzi intensywną kampanię promocyjno-informacyjną. Na początku sierpnia przypominało o obowiązkach wysyłając SMS-y do 6200 osób, które wyraziły na to zgodę.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19271867762606250231)

