Bolesławiec: nowe autobusy i bezpłatna komunikacja miejska
13 nowych, niskopodłogowych autobusów będzie woziło pasażerów w Bolesławcu. Zakup był możliwy dzięki finansowemu wsparciu samorządu województwa, który dołożył na ten cel blisko 9 mln zł. Komunikacja publiczna w Bolesławcu jest teraz bezpłatna.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9210474102606242218)
