Ostatni sezon katowickiego roweru miejskiego
Ponad 1,2 mln wypożyczeń w ciągu dziewięciu lat – to najważniejsza statystyka katowickiego roweru miejskiego – „City by bike”. System funkcjonował w Katowicach od 2015 roku – był stale rozbudowywany i cieszył się dużym zainteresowaniem użytkowników. Teraz zostanie zastąpiony przez system roweru metropolitalnego, który w przyszłym roku zacznie funkcjonować w części miast Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18765175102606231734)



