Policjanci chcą dodatkowych urlopów za pracę w smogu
Policyjne związki zawodowe domagają się wprowadzenia dodatkowych urlopów dla policjantów pracujących w smogu. Wniosek w tej sprawie skierowali do Komendy Głównej Policji. Inicjatywa wyszła od policyjnych związkowców ze Śląska i Małopolski, ale dotyczy wszystkich policjantów pracujących w terenie. - Smog występuje w różnych rejonach Polski i - wbrew niektórym poglądom - nie tylko zimą, ale także latem - mówią związkowcy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11031913632606241219)
