W ciągu dwóch lat ma powstać narodowa strategia leśna
W ciągu dwóch lat ma powstać narodowa strategia zarządzania lasami w Polsce – zapowiedział w poniedziałek wiceminister klimatu i środowiska Mikołaj Dorożała. Dodał, że nowe rozporządzenie ws. drewna energetycznego ma wejść w życie na przełomie sierpnia i września br.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18200026462606231930)

