Samochód zamiast komunikacji miejskiej. Jest apel ministra
W kilku polskich miastach włodarze wstrzymali pobieranie opłat za parkowanie, zachęcając mieszkańców by w razie konieczności - zamiast komunikacji miejskiej - w trosce o swoje bezpieczeństwo decydowali się na skorzystanie z samochodów. Głos w tej sprawie zabrał minister infrastruktury.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=56833902606250453)
