Dzień bez samochodu: bezpłatne przejazdy komunikacją miejską nie dla wszystkich
22 września obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu. Z tej okazji, w wielu polskich miastach przejazdy środkami komunikacji miejskiej są bezpłatne. Kto może skorzystać z takiego przejazdu? Okazuje się, że nie wszyscy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20249413092606242213)
