Sylwestrowy konkurs butelkowy w Gdańsku. Szkło do recyklingu!
Władze Gdańska zachęcają mieszkańców uczestniczących w miejskich imprezach sylwestrowych, by po zabawie nie zostawiali na ulicy - a tym bardziej nie rozbijali - butelek po szampanach, winach i innych napojach. Powinni je wrzucić do podstawionych na tę okazję kontenerów. Korzyści są dwie - szkło będzie poddane recyklingowi, a wyrzucający butelki mają szansę zdobycia nagród.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8263518252606251725)

