Lublin. Niemal 2 tys. drzew pod okiem specjalistów
Miasto zleciło prace pielęgnacyjne dla prawie 2 tysięcy drzew rosnących w pasach drogowych, parkach i na skwerach, w tym dla cennych okazów starodrzewu i pomników przyrody, m.in. w Ogrodzie Saskim. Chcemy, by wartościowy lubelski starodrzew pozostał jak najdłużej zdrowy i cieszył nas jeszcze przez wiele lat. – mówi Blanka Rdest, Dyrektor Wydziału Zieleni i Gospodarki Komunalnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12844148912606232146)


