Lublin sprząta po zimie. W mieście pełna mobilizacja
Czas biegnie nieubłaganie i mimo kaprysów aury, wiosna już tuż, tuż… W odpowiedzi na to, lubelskie służby miejskie przystępują do pozimowe sprzątania tego miasta. Jak informuje Biuro Prasowe w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublina, to coroczna akcja porządkowa prowadzona na ulicach, chodnikach, przystankach i w miejscach poza pasami drogowymi. Prace obejmą również tereny zielone, w tym zabiegi pielęgnacyjne drzew i krzewów. W szeroko zakrojone działania włączono lubelski Zarząd Dróg i Mostów, Wydział Zieleni i Gospodarki Komunalnej, Wydział Ochrony Środowiska, Straż Miejską oraz MPK Lublin.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3594721052606241823)

