CBŚP rozbiło grupę nielegalnie składującą odpady niebezpieczne. 8 tysięcy ton toksycznych pyłów na Warmii i Mazurach
Służby uderzyły w zorganizowaną grupę przestępczą, która uczyniła sobie stałe źródło dochodu z nielegalnego gospodarowania odpadami niebezpiecznymi. W wyniku skoordynowanej akcji funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji oraz Prokuratury Okręgowej w Olsztynie zatrzymano 16 osób zamieszanych w proceder składowania 8 tysięcy ton toksycznych substancji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8502000032606231806)









![Mafia śmieciowa. 21 osób ujętych na nielegalnym wysypisku [FILM]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2025/08/mafia-smieciowa-policja-22.08.25-300x200.jpg)





