Poznań zachęca mieszkańców do przykręcenia grzejników
W stolicy Wielkopolski ruszyły druga edycja kampanii edukacyjnej "Stopień mniej znaczy więcej" zachęcającej mieszkańców do kształtowania nowych, przyjaznych środowisku nawyków, czyli: nie przegrzewania mieszkań.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14408783842606250247)


