Kolejny element Via Carpatia poprawi połączenie Polski ze Słowacją
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę ostatniego odcinka drogi S19 Jawornik - Lutcza. Będzie ona elementem szlaku Via Carpatia i znacznie polepszy połączenie drogowe Polski ze Słowacją.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16203760022606242027)

