Polskie firmy chętniej stawiają na OZE
Jak informuje TAURON, już o ponad 250 tys. ton ograniczyły w tym roku emisję dwutlenku węgla firmy i instytucje, które korzystają z odnawialnych źródeł energii dostarczanych przez tę firmę. Do końca roku może to być nawet milion ton.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13704929812606241912)

