PGG i AGH będą współpracować na rzecz dla transformacji energetycznej
Polska Grupa Górnicza i Akademia Górniczo-Hutnicza rozpoczynają współpracę na rzecz transformacji terenów pogórniczych. Podpisany list intencyjny otwiera drogę do wspólnych prac nad wykorzystaniem infrastruktury kopalń m.in. do produkcji i magazynowania energii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12617436092606240238)


