Poznań: O przyszłości wodoru podczas Forum H2Poland
W Poznaniu rozpoczęło się Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2Poland. Specjaliści z całego świata rozmawiają na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich o możliwościach, jakie daje czysta energia wodorowa. To pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi w całości poświęcone technologiom wodorowym, a także platforma wymiany wiedzy, konferencji i debat połączonych z ekspozycją najnowszych rozwiązań poświęconych nisko i zeroemisyjnej gospodarce. H2Poland potrwa w Poznań Congress Center na MTP do środy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=696934152606242017)


