Wiosenne nasadzenia w Lublinie i Gorzowie Wlkp. Bratki, goździki i stokrotki zdobią miejskie przestrzenie
W Lublinie i Gorzowie Wlkp. rozpoczęły się wiosenne nasadzenia roślin ozdobnych. Ponad 20 tys. kwiatów, w tym bratki, goździki, stokrotki i zawilce, wypełni kwietniki, donice i wieże kwiatowe, tworząc kolorowe, wiosenne aranżacje w centrum miast.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20700802522606231138)






![Gdańsk posadzi niemal 56 tys. kwiatów [ZDJĘCIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2021/03/2021032575-300x200.jpg)